Víkend s vydříkem v paraZOO

Oslavte Mezinárodní den dětí v paraZOO. Již o tomto víkendu 31.5. - 1.6. zde bude program patřit dětem, které zde budou moci soutěžit o prvního „vydříka“. Oba dva dny bude paraZOO otevřena od 10:00h do 18:00h a vždy ve 14h zde bude navíc probíhat komentované krmení vyder.

K příležitosti Mezinárodního dne dětí bude v paraZOO zahájena zajímavá znalostní hra VYDŘÍCI. Děti v ní budou v průběhu celé letošní návštěvní sezóny soutěžit o sérii odznáčků vydříků, které by se dali přirovnat ke všeobecně známým bobříkům. O víkendu od 31.5.  do 1.6. mohou děti konkrétně bojovat o vydříka Luštíka a to mimořádně zdarma. 
 
Kromě účasti v této hře si budete moci prohlédnout zvířata, doprovodné expozice k ochraně volně žijících zvířat a k tematice „Živé zahrady“, výstavu fotografií „Ze života hmyzu“ a na své si přijdou i milovníci květin, neboť zahrada již hraje barvami. Obdivovat zde budete moci skalku, přírodní jezírko anebo například kvetoucí keře. V sobotu i v neděli bude v paraZOO navíc probíhat krmení vyder s výkladem pracovníka Záchranné stanice. 
 
Nenuďte se doma a vyrazte za zvířaty do paraZOO zahrát si o vydříka Luštíka.