V Jílovém u Prahy byla slavnostně otevřena přístavba nového pavilonu mateřské školy

29. 07 2014 | Dnes 29. 7. 2014 byla slavnostně přestřižena páska před novým pavilonem jílovské školky při příležitosti ukončení projektu spolufinancovaného prostřednictvím ROP Střední Čechy.  

V rámci projektu byl ke stávajícímu objektu mateřské školy přistavěn nový pavilon z modulových jednotek o kapacitě 28 dětí. Vzniklo tak nové oddělení mateřské školy s novým sociálním zařízením a vybavením. Kapacita celé školky je nyní 236 míst. V návaznosti na realizaci projektu byla vytvořena tři nová pracovní místa.
 
Spokojena s výsledkem je i starostka města Květa Halanová, která dodává: „Jílové u Prahy zaznamenalo v posledních letech mohutnou výstavbu, a s tím spojený nárůst obyvatel a malých dětí.  Uspokojení poptávky rodičů po umístění dětí do školy a školky v místě bydliště pro nás bylo velkým tématem. Díky dotacím se nám již podařilo rozšířit školu. Letos jsme z dotací rozšířili i školku. Už se těšíme, jak po prázdninách přivítáme nové děti.“
 
Celkové náklady akce jsou ve výši 5,7 milionu korun, z toho 80 procent pokryla dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj a zbytek zaplatí město jako zřizovatel školky.
 
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO