Právě se nacházíte:

Úklid sněhu v Benešově

S prvním sněhem začala zimní údržba města. Již během minulého nedělního odpoledne vyjely posypové a úklidové vozy Technických služeb Benešov, s.r.o.

Zaměstnanci střediska zimní údržby TS se každý den od ranních hodin snaží pomocí pluhů a další techniky udržet chodníky, přechody a komunikace bezpečné a sjízdné. Ve čtvrtek a dnes probíhal odvoz sněhu také z Masarykova náměstí, z areálu Pražských kasáren, z ulic Vnoučkova, Táborská a Pražská.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem občanům a firmám, kteří se z vlastní vůle a svým nákladem věnují úklidu sněhu před svými nemovitostmi a pozemky.  Velice si tohoto přístupu vážíme.
 
Úklidové a udržovací práce však značně komplikují špatně zaparkovaná vozidla. Žádáme tímto všechny řidiče, aby respektovali dopravní značení a pravidla parkování.
 
V Benešově a přilehlých obcích se nyní udržuje 80 km chodníků a 65 km komunikací. Spádové obce, které se udržují:  D.Pole, Červený Dvůr, Okrouhlice, Bedrč, Poměnice, Bukova a Vidlákova Lhota, Úročnice, Radíkovice, Mariánovice.
  
Posypovou sůl si je možné ZDARMA vyzvednout v areálu Technických služeb Benešov, s.r.o.