Ubytování-wellness-stravování

Hotel Měřín leží na pravém břehu Slapské přehrady cca 60 km jižně od Prahy. Ideální podmínky pro koupání, vodní sporty, rybaření i turistiku z hotelu činí oblíbený cíl pro návštěvníky Slap.  

K hotelu patří travnatá pláž s pozvolným přístupem do vody. Smíšené lesy lákají k dlouhým procházkám a sbírání lesních plodů a hub. Pokud toužíte navštívit nějaké historické nebo kulturní památky najdete jich v okolí hotelu velké množství. Hotel Měřín s celoročním provozem nabízí své služby široké veřejnosti. Díky svému vybavení je vhodný pro kongresovou turistiku, společenské akce, rodinnou dovolenou, sportovní i wellness pobyty. Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrum. Dále můžete využít nabídky služeb víceúčelové kryté sportovní haly a bowlingové herny. V letním období jsou pro Vás připraveny venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol.
 
Ubytovací kapacita hotelu je 192 lůžek v komfortních nekuřáckých pokojích.
 
K standardnímu vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD televizor, chladnička, trezor, předokenní rolety a telefon. Moderně zařízené pokoje jsou po celkové rekonstrukci v roce 2010. Krásná vyhlídka z balkónů na vodní nádrž Slapy nebo na les obklopující hotel uchvátí téměř každého klienta.
 
Pokoje
 
· 75 dvoulůžkových (41 pokojů má k dispozici vysouvací přistýlku)
 
· 10 třílůžkových
 
Pokoje jsou klientům k dispozici v den příjezdu od 12 hodin, v den odjezdu je pokoje nutné uvolnit do 10 hodin.
 
Za poplatek je možné WiFi připojení k internetu a jednorázové naplnění minibaru. 
 
Apartmá
 
· 2 čtyřlůžkové (s možností přistýlky)
 
· 2 dvoulůžkové
 
Luxusní apartmány s nadstandardním vybavením se skládají ze dvou moderně zařízených pokojů, koupelny a předsíně. Ve velkém apartmánu nechybí jídelna, sauna a terasa s venkovní vířivkou.
 
Za poplatek je možné WiFi připojení k internetu a jednorázové naplnění minibaru.
 
Chatky
 
Od dubna do října hotel nabízí pobyty v 17 chatkách, které jsou rozestaveny po celém areálu. Každá je vybavena kuchyňkou s mikrovlnnou troubou, vařičem, varnou konvicí a malou chladničkou. V každém chatovém objektu je sprcha, sociální zařízení. V každé ložnici jsou k dispozici přímotopy. Systém vytápění je řízen dálkově nízkým a vysokým tarifem.
 
Nabídka chatek:
 
· 9 šestilůžkových (skládá se ze 3 dvoulůžkových pokojů)
 
· 5 dvoulůžkových
 
· 1 pětilůžková (vybavena navíc krbem, jídelnou a obývacím pokojem)
 
· 2 čtyřlůžkové (s možností přistýlky)
 
Chatky jsou klientům k dispozici v den příjezdu od 15 hodin, v den odjezdu je nutné jejich uvolnění do 10 hodin.
 
Stravování
 
Pobyty jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu. V případě objednání polopenze, nebo plné penze, jsou obědy i večeře podávány rovněž formou bufetu. Obědy a večeře si je možno dokoupit i během pobytu. Stravování je nabízeno buď nabídkou bufetového systému, nebo další možnost stravování, nejen pro hotelové klienty, nabízí Kavárna u Staré řeky s výbornou minutkovou kuchyní, míchanými nápoji a moravskými víny. 
 
K dispozice je klientům:
 
· hotelová restaurace
 
· kavárna U Staré řeky
 
· Country saloon
 
· restaurace Mořská panna
 
Hotelová restaurace má kapacitu 130 míst, strava je podávána formou bufetu (výběr z několika druhů jídel, příloh, zeleniny a ovoce). Restaurace je nekuřácká.
 
Kavárna má k dispozici 56 míst a nabízí klientům velký výběr rminutkových jídel, moravských vín, míchaných nápojů a dalších pochoutek. V letním období je klientům k dispozici posezení na letní terase s krásným výhledem. V kavárně je povoleno kouřit. Vedle kavárny se nachází reprezentativní Modrý salonek pro 16 osob, který můžete využít pro Vaši rodinnou nebo firemní oslavu.
 
Pokud máte chuť posedět si ve stylovém saloonu, tak neváhejte navštívit náš Country saloon. Jeho kapacita je 30 míst a je zde povoleno kouřit. V letních měsících je otevřena terasa pro 40 osob.
 
O letních prázdninách otevíráme u pláže restauraci "Mořská panna" s letní terasou, odkud je nádherný výhled na vodní nádrž Slapy. Zde nabízíme především návštěvníkům z pláže rychlé občerstvení. Kapacita restaurace je 80 míst a terasy 70 míst a i zde se smí kouřit.