STS Olbramovice spol. s r.o.

8. 04 2013 | STS Olbramovice spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Svou činností navázala na bývalý stejnojmenný státní podnik, který v Olbramovicích fungoval od roku 1945. Zpočátku se věnoval zejména poskytování služeb soukromým zemědělcům, později zemědělským družstvům a statkům. Od roku 1970 se STS zaměřila na výrobu malosériových zemědělských strojů především pro krmení a ošetřování skotu. Odolné a ověřené uzly jsou velké přednosti těchto vozů, odolaly téměř všem nástrahám prostředí, ve kterém pracují, proto zůstávají zachovány po dlouhá destiletí.   

Podniková prodejna prodává náhradní díly na naše vlastní výrobky, ale i na traktory a jiné zemědělské stroje. Dále zde najdete i velký sortiment různých potřeb pro zemědělce, zahrádkáře, domácí kutily. Ze sortimentu vybíráme např. autobaterie, nářadí, ochranné pracovní pomůcky, stavební kolečka, zakrývací plachty a další. 
 
Prodejna hutního materiálu je k dispozici všem stavebníkům, strojírenským firmám, zámečníkům i domácím kutilům. Disponuje veškerým běžným sortimentem různých jakostí, např. plechy, trubky, jekly, pasoviny, válcované profily, kruhová, čtvercová ocel, stavební ocel jako kari sítě, roxory a další. 
 
Nabízíme i zemní práce, nákladní autodopravu, jeřábnické práce, a jiné služby. Provozujeme sklápěčky Tatra, valníky Avia (3,5 t), DAF (6,5 t), dodávku Citroen Jumper, autojeřáb AD 20, pásový bagr CAT 312, traktorbagr Komatsu WB 93 R.  Provádíme i opravy dojícího a chladícího zařízení v kravínech. 
 
V případě zájmu o cokoli výše uvedené se obracejte na: STS Olbramovice, spol. s r.o., Veselka 16, CZ - 259 01 Olbramovice, tel. +420 317 812 051-5, fax +420 317 812 678, e-mail: info@stsolbramovice.cz, www.stsolbramovice.cz
 
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO