Sportovní odpoledne plné zábavy pro celou rodinu

Vaše děti se promění v malé opičky a užijí si spoustu zábavy v nové tělocvičně Monkey´s Gym, která byla navržena speciálně pro děti. Společně si můžete zacvičit a zaplavat pod dohledem zkušených instruktorů – pozor: lekce jsou zdarma! Děti mohou celé odpoledne závodit na odrážedlech, zařádit si na zahradě se spoustou atrakcí a rodiče si zatím odpočinou při dobré kávě. To vše vás čeká v pátek 5. září na Sportovním odpoledni v pražském Baby Clubu Juklík.

Baby Club Juklík zná snad každá pražská maminka a má ho spojený s kurzy plavání dětí. Stál totiž při zrodu této činnosti u nás a udává v ní směr. Nyní se ovšem pustil do další velké a notně osvětové činnosti. „Naším cílem je naučit děti hýbat se správně nejen ve vodě, ale i na souši, a to tak, aby je to bavilo. Proto jsme v našem klubu vyčlenili krásný prostor pro unikátní moderní tělocvičnu s jedinečným konceptem cvičení pro děti,“ říká Štěpánka Štrougalová z Baby Clubu Juklík.
 
Metoda, se kterou se zde setkáte, spadá pod projekt Monkey´s Gym, již si dosud mohli rodiče s dětmi vyzkoušet na pražské Harfě. V Juklíku na Praze 5 se tak právě otevírá druhá pobočka. 
 
Tělocvična pro děti, jak ji neznáte
A v čem je tato metoda tolik unikátní? „Je ušita zcela na míru dětem a cvičí a baví se v ní jen ty, pro aktivity dospělých není využívána, jako je tomu kdekoliv jinde. Ani by to nešlo, protože jsme investovali nemalé částky do cvičícího vybavení speciálně pro děti, ať už se jedná o kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezeckou stěnu,“ říká autorka projektu Monkey´s Gym Kristýna Přibylová. 
Cvičit tady mohou děti už od 6 měsíců do 7 let a kurzy se konají denně od 9 do 19 hodin. Také časová flexibilita je u nás něčím velmi netradičním.  Rodiče si mohou vybrat z mnoha lekcí cvičení pro každou věkovou kategorii v průběhu celého týdne a není problém s náhradou hodin, ani s tím, že by jim ostatní cvičící děti v kurzu nějak „utekly“.
 
„Jednotná a odborně vytvořená metodika ve všech ohledech respektuje správný psychomotorický vývoj dětí. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, cviky na nářadí. Trénujeme obratnost i rychlost, hrajeme sportovní hry, aby si děti pohyb skutečně oblíbily. Celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé, jsme tu hlavně proto, aby děti čas strávený s námi bavil. Děti ale asi nejvíc oceňují to, že to u nás vypadá každý týden jinak. Zkrátka se nikdy nenudí,“ dodává Kristýna Přibylová.
 
Děti cvičí, maminky pracují nebo odpočívají
Tělocvična Monkey´s Gym je prosklená, rodiče mohou sledovat průběh hodiny i to, jaké pokroky jejich ratolest dělá (od 2,5 let tady děti mohou cvičit bez rodičů), zároveň však mohou využít času na práci, četbu, zkrátka k čemukoliv, na co jim normálně čas nezbývá. K dispozici je dětský koutek a café bar, takže se tady nenudí ani mladší sourozenci (ty ostatně můžete vzít na speciální společné sourozenecké lekce).
 
A ještě dva tipy: Monkey´s Gym pořádají otevřené hodiny, na které se nemusíte registrovat a o víkendech si zde můžete objednat tématické narozeninové oslavy, které budou bavit děti i dospělé.
 
Sportovní odpoledne v Juklíku 5. 9. 2014:
- Od 13 do 18 hodin si můžete vyzkoušet 30 minutovou lekci unikátní metody Monkey´s Gym pod vedením lektorů, a to zcela zdarma. Rezervace na 775 16 16 11 či na info@monkeysgym.cz.
- Od 14 do 18 hodin si zároveň v Juklíku můžete zdarma zajít na volné plavání a k dispozici vám bude celý bazén i všechny pomůcky. Rezervace na 251 610 441.
- Bez předchozího objednání bude celé odpoledne probíhat závod na odrážedlech.
- Na prostorné zahradě najdou děti spoustu atrakcí a rodiče příjemné posezení.
- Na všechny děti čeká na závěr malá odměna.
 
BABY CLUB JUKLÍK a MONKEY'S GYM, U Jezera 34, Praha 5, www.juklik.cz, www.monkeysgym.cz