Přírodní dětské matrace Alergik

Tip na přírodní dětské matrace Alergik od Johann Malle, které jsou ideální jak pro děti s alergiemi, obezitou či vadami páteře, tak i pro aktivní děti, kterým pomáhají regenerovat tělo. Vše záleží na výběru správné tvrdosti matrace.    

Dětská matrace Johann Malle Alergik soft  
Přírodní matrace Alergik Soft je jedna z nejměkčích a nejpoddajnějších matrací z řady Alergik. Je ideální přírodní matrací pro děti trpící alergiemi, astmatem a atopickým ekzémem. Ocení ji ale i děti s vadami páteře nebo s nadváhou, pro něž je měkká matrace cestou ke zdravému a kvalitnímu spánku.    
Skládá se ze tří vrstev přírodního kaučuku a čtyř vrstev mykané 100% bavlny.   

Dětská matrace Johann Malle Alergik medium   
Přírodní matrace Alergik střední tuhosti se zesíleným jádrem z kokosového vlákna je ideální dětská matrace pro dlouhodobé každodenní používání i jako univerzální zdravotní a ortopedická matrace. Tato matrace tak nabízí všestranné využití a je velmi odolná.    
Skládá se z třívrstvého jádra ze zesílené vrstvy kokosového vlákna a dvou vrstev přírodního kaučuku, které je obklopeno dvěma vrstvami mykané 100% bavlny.   

Dětská matrace Johann Malle Alergik hard   
Přírodní matrace Alergik Hard je nejtužší a nejpevnější matrace z řady Alergik. Její vysoká tuhost nevyhovuje každému: ve spolupráci s lékaři byla speciálně vytvořena pro sportovce a těžce fyzicky pracující, obecně pro lidi s vyšším svalovým napětím, kteří udržují své tělo fit a neradi lenoší. Z tohoto pohledu je ideální i pro děti - od kojenců až po předškoláky. Díky své tuhosti matrace Alergik Hard nejen významně podporují tělesnou regeneraci, ale také se minimálně slehávají a vyznačují se tak dlouhou životností. 
Skládá se z třívrstvého jádra z bavlny a dvou vrstev kokosového vlákna, které je obklopeno dvěma zesílenými vrstvami mykané 100% bavlny.   

Dětské matrace jsou k dostání od 6 700 Kč na www.johann-malle.cz nebo v showroomech Johann Malle v Praze a Brně.