Pitný režim pod (zábavným) dohledem

„Pokud nepijeme dostatečně, může dojít k dehydrataci organismu. Dospělý si to včas uvědomí a tekutiny doplní, složitější je to u dětí, které se často tak zaberou do hry, že se napít po celý den téměř nestihnou. Přitom je nezbytné pít v průběhu celého dne a začít hned ráno, abychom doplnili noční ztráty tekutin. Ideálně tak, abychom nikdy neměli pocit žízně,“ říká Kateřina Princová ze serveru Skibi.cz. Co sobě i dětem pití zpříjemnit nápaditými lahvemi nebo třeba populárními camelbacky?

Dámský cyklistický batoh s pitným vakem Camelbak Magic
Lehký speciálně uzpůsobený dámský batoh Camelbak Magic nabízí prakticky členěný vnitřní prostor na vše, co potřebujete na delší jízdy, menší túry nebo při běhání. Komfortní prohnuté popruhy pružně spojené s batohem zajišťují skvělou stabilitu na zádech. Rezervoár pojme dva litry tekutin. Prodává www.kola-radotin.cz za 1 999 Kč.
 
Cyklistická lahev Camelbak Podium
Dostatek hydratace! Průhledná lahev s unikátním systémem JetValve a obsahem 0,7l s využitím nejen pro cyklistiku, ale i pro další sportovní aktivity. Lahev je maximálně odolná proti rozbití, snadno se převáží i čistí. Prodává Ski a Bike Centrum Radotín za 329 Kč.
 
Samočistící lahev Robens
Lahev Robens Flask Tritan s obsahem 750ml je sportovní lahev s vyklopitelným víčkem umožňují pití pomocí brčka, lahve se zároveň snadno čistí. Zajímavou novinkou u těchto lahví je filtr z kokosového vlákna, který odstraňuje z vody nečistoty. Prodává www.4camping.cz za 215 Kč.
 
Lahev Outwell s hrdlem z nerezové oceli 
Klasická lahev na vodu Water Bottle 600 ml od dánského výrobce Outwell má plastové tělo v kombinaci s hrdlem z nerezové oceli vám zajistí nerozbitnost lahve a přitom lehkost a praktičnost. Je nárazuvzdorná, vhodná i na mytí v myčce. Ke koupi na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 176 Kč.
 
Dětský cyklistický batoh s pitným vakem Camelbak Mini Mule 
Lehký batůžek pro nejmenší cyklisty s rezervoárem na pitnou vodu o objemu 1,5l pro pohodlné doplňování tekutin, kapsou na nářadí, svačinu nebo větrovku. Prodává Kola-radotin.cz za 1 149 Kč. 
 
Skládací lahev Easy Camp
Skládací lahev Fold It Bottle od firmy Easy Camp je skvělým doplňkem k vybavení pro kempování, cestování i sport. Je jedinečná díky malé velikosti při jejím složení, karabinkou pro snadné připevnění, malou hmotností a překvapivou stabilitou. Je zamrazitelná, snadno se otvírá a zavírá, vhodná do myčky, objem 480 ml. Prodává www.4camping.cz za 103 Kč.
 
Dětská cyklistická láhev Camelbak Eddy Kids 
Průhledná láhev s patentovaným ventilem Big Bite Valve, kde se stisknutím tlačítka uvolní náustek a dítě se jednoduše může napít a obsahem 0,4l s využitím nejen pro cyklistiku, ale i pro další sportovní aktivity. Láhev je maximálně odolná proti rozbití, snadno se převáží i čistí. Prodává Skibi.cz za 339 Kč.
 
Cyklistická láhev Camelbak Podium Chill 
Průhledná láhev s unikátním systémem JetValve a obsahem 0,7l s využitím nejen pro cyklistiku, ale i pro další sportovní aktivity. Díky unikátnímu náústku Jet Valve™ a systému TrueTaste je možné pít v jakémkoli úhlu a pozici. Láhev je maximálně odolná proti rozbití, snadno se převáží i čistí. Prodává Kola-radotin.cz za 399 Kč. 
 
Cyklistický batoh s pitným vakem Camelbak Classic 
Malý, lehký speciálně uzpůsobený batoh Camelbak Blassic má dvoulitrový rezervoár s externím plněním a jeho velmi nízký profil zajišťuje maximální aerodynamiku a nedovoluje žádný kontakt přilby s batohem. Nabízí skvělé odvětrávání. Prodává Kola-radotin.cz za 1 299 Kč.