PARTY MICRO SYSTÉM SMC 8000B

19. 11 2018 | Letní období hudebních festivalů je sice za námi, ale to neznamená, že se vzdáme oblíbené muziky! Nový Party Micro System SMC 8000B od značky SENCOR láká k uspořádání pořádné zimní party. Tak neváhejte a pozvěte své kamarády a blízké na předvánoční „pokec“. Ať zorganizujete rodinné setkání dokreslené vánočními koledami nebo akci pro kamarády s pořádnou dávkou hitů, o  dokonalý zvuk se postará SENCOR.

Designový audiosystém SENCOR má dřevěno-hliníkové tělo a je možno na něm přehrávat hudbu z CD disků, vstupem line-in pomocí 3,5mm jack konektoru nebo z flash disků přes USB, díky kterému si zároveň dobijete i vlastní zařízení. Má v sobě zabudované dva středovýškové (2x 20W) a jeden basový (40W) reproduktor s minimálním harmonickým zkreslením, díky kterému je zachovaná vysoká kvalita zvuku. Dokonalý poslech oblíbené hudby podpoří equalizér s 5 módy – ROCK, FLAT, POP, CLASSIC a JAZZ.

Součástí systému je i rozhraní Bluetooth a nechybí samozřejmě ani funkce radia s automatickým laděním a pamětí pro 40 stanic. Příjemnou atmosféru večírku dokreslí hi-tech blikající podsvícení reproduktorů se 4 světelnými efekty, které je možno podle nálady vypnout. Podsvícení reproduktorů je v nabídce ve 3 barvách (modrá, červená, fialová).

S novým Party Micro Systémem SMC 8000B od značky SENCOR profesionálně ozvučíte jakoukoliv místnost vašeho domova – od malé ložnice až po rozlehlý obývací pokoj.

Doporučená akční cena audiosystému je 2999,- Kč

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO