Právě se nacházíte:

Nové zastávky MHD

29. 09 2011 | Od 1. 9. 2011 začaly v Benešově platit nové jízdní řády MHD, které jsou k většímu pohodlí všech občanů Benešova, v některých jízdách prodlouženy o další autobusové zastávky. Věříme, že vám tento krok zlepší dostupnost služeb v našem městě.

Linka č. 1 „Konečná stanice „Na flusárně“ – žel. st. – Kaufland – Pomněnice“ je 1x dopoledne a 1x odpoledne prodloužena o 3 autobusové stanice a spojuje tak benešovské obchodní markety Kaufland - Lidl - Penny market. Na konečné zastávce má autobus více jak hodinovou přestávku, kterou můžete využít k vašim nákupům, po kterých vás opět odveze zpět do města.

Linka č. 2  „Žel. st. – Spořilov – Mariánovice – Černý les“ je prodloužena od zastávky Černý les (Baest), dále ke sportovnímu komplexu S-centrum a Integrované škole až ke krytému plaveckému bazénu.

Linka Městské hromadné dopravy tak nyní umožňuje spojení z celého města až k plaveckému bazénu, kdy věříme, že tohoto kroku využijete především při cestování z protilehlých částí města nebo v případě nepříznivého počasí.

www.benesov-city.cz

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO