Nehoda osobního auta zastavila provoz na D1 u Bernartic

Na dálnici D1 u Bernartic na Benešovsku včera odpoledne narazilo osobní auto do svodidel. Jeden člověk utrpěl lehké zranění. Dálnice ve směru na Prahu přibližně hodinu stála. Někteří řidiči byli neukáznění a otáčeli auta do protisměru, což dopravu ještě více zkomplikovalo, řekl ČTK operační důstojník dálničního oddělení v Bernarticích.

Na dálnici D1 u Bernartic na Benešovsku včera odpoledne narazilo osobní auto do svodidel. Jeden člověk utrpěl lehké zranění. Dálnice ve směru na Prahu přibližně hodinu stála.

Někteří řidiči byli neukáznění a otáčeli auta do protisměru, což dopravu ještě více zkomplikovalo, řekl ČTK operační důstojník dálničního oddělení v Bernarticích.
 
Nehoda se stala před 15:00 na 62. kilometru ve směru na Prahu. Dálnice byla kvůli odstraňování následků kolize uzavřena, kolona brzy sahala až k 66. kilometru. Někteří lidé vystoupili z aut a procházeli se v okolí dálnice, jiní čekání nevydrželi a začali vozidla otáčet. Podle policisty se kvůli tomu dopravní omezení zbytečně prodloužilo.
 
Zhruba po hodině byl na dálnici obnoven provoz dvěma jízdními pruhy a auta se dala znovu do pohybu.
 
zdroj: ČTK