Na nejlepší evropské cyklostezky vás nově přepraví autobusy Eurolines

22. 07 2013 | Lákají vás evropské cyklistické ráje, ale nechce se vám k nim jet autem? A co pak taky s ním? Autobusy Eurolines vás do blízkosti vyhlášených cyklostezek převezou i s kolem!

„Kolo se přepravuje jako druhé zavazadlo, tedy zdarma, a to do vybraných přímých destinací, jejichž nabídka je toto léto skutečně široká,“ říká Pavla Lauermannová ze společnosti Eurolines. Cestu s kolem si však musíte předem rezervovat na infolince a váš bicykl pak nejlépe uložit do textilního obalu s maximálními povolenými rozměry délka 140 cm, hloubka 35 cm a výška 80 cm.  
 
„Do každého autobusu není problém vzít dvě kola, při přepravě více cyklistů řešíme jejich požadavky individuálně. Trendem je letos nakupování jednosměrných jízdenek, kdy cyklisté jedou jedna cestu autobusem, druhou na kole,“ upozorňuje na trend Pavla Lauermannová.
 
A kam se tedy vydat? Eurolines vás i s kolem doveze do těchto měst: Vídeň, Liege, Brusel, Antverpy, Gent, Drážďany, Berlín, Frankfurt a. M., Heidelberg, Mnichov, Štrasburk, Paříž, Orléans, Tours, Angers, Nantes, Dover, Londýn, Budapešť, Utrecht, Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Bratislava, Záhřeb a Kodaň.
 
Ceny jednosměrných promo jízdenek k nejoblíbenějším cyklotrasám:
Eurolines vás do Berlína i s kolem přepraví již
od 600 Kč, do Mnichova od 500 Kč, do Bratislavy od 250 Kč, do Vídně od 190 Kč, do Budapešti od 350 Kč, do Utrechtu  od 950 Kč, do Amsterdamu od 950 Kč, do Paříže od 900 Kč,  do Strasbourgu od 900 Kč a do Kodaně od 1 050 Kč. Kolo jako 2. zavazadlo je zdarma! Více na www.eurolines.cz
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO