Na letní tábor s Českým svazem ochránců přírody Vlašim

13. 02 2014 | V  roce 2014 pořádá Český svaz ochránců přírody letní stanový tábor pro děti od 8 do 15 let. Tábor se koná tradičně začátkem července, letos začíná 30. června a končí 13. července 2014. Tábor bude probíhat v malebném údolí Petřínského potoka v Přírodní památce na Ostrově u obce Nemíž (6 km od Vlašimi). Přihlášky je možné zasílat do 31. května 2014. Více informací na www.podblanickeekocentrum.cz.

Pobytový tábor na téma „Tajemství Jana Tleskače“ se uskuteční v Přírodní památce Na Ostrově u Nemíže od 30. 6. do 13. 7. 2014
 
Stínadla se bouří… Záhada hlavolamu… Létající kolo… Ano, vypravíme se společně s Rychlými šípy do stinných uliček Nemíže, abychom nalezli ježka v kleci, ulovili bobříky nebo postavili Tleskačovo létající kolo. Vytvoříme partu, která táhne za jeden provaz, a pokusíme se přijít nerozluštěným záhadám na kloub. Čekají nás dobrodružné hry, výlety do přírody, noční hlídky a bojovky nebo nocování pod širou oblohou.
 
Účastnický poplatek činí 3600 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování ve stanech s podsadou, strava, pitný režim, pojištění, CD s fotografiemi z tábora), sleva 200 Kč na druhého a dalšího sourozence. O děti budou pečovat tito táboroví vedoucí: Jiří Pavelka (hlavní vedoucí), Jan Kulík (zástupce hlavního vedoucího), Jindřich Kulíček, Jan Matějovský, Josef Vávra, Josef Husník, Ondřej Hruška, Bohumila Peroutková, Andrea Korbelová (zdravotnice).
 
Zájemci o tábor se mohou hlásit do 31. května 2014 u Jiřího Pavelky na telefonu 608 084 126 nebo na emailové adrese jiri.pavelka@csop.cz. Kapacita tábora je omezená, proto si rezervujte místo v dostatečném předstihu. Přihláška v příloze tohoto emailu nebo v Podblanickém ekocentru, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim.
 
Při podání přihlášky bude vybírána nevratná záloha 500 Kč (vratná pouze v případě neúčasti z vážných zdravotních důvodů). Doplatek za tábor je nutné uhradit nejpozději do 31. května 2014. 
 
Více informací na www.podblanickeekocentrum.cz.
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO