Právě se nacházíte:

Mlýn Brejlov a hotel Týnec

27. 11 2012 | Oba hotely najdete 35 km od Prahy v nádherném Posázaví. Mlýn Brejlov na samotě na břeku řeky Sázavy, hotel Týnec v historické části města Týnce nad Sázavou.  Mlýn Brejlov má kapacitu 50 míst v hotelu a 35 míst v chatičkách, které stojí v rozlehlé zahradě.

Všechny pokoje i chatičky mají nově zrekonstruované koupelny, k dispozici jsou školící místnosti, hřiště, ohniště, uzavřené parkoviště, mola k pohodlnému přistávání lodí a kolárna s certifikovaným vybavením a službami pro cyklisty. 
 
Skvělou kuchyni s domácími recepty, která využívá vybrané, čerstvé suroviny od místních, vyzkoušených dodavatelů si můžete vychutnat v restauraci a v létě na zahrádce na břehu řeky.
 
O bylinky z naší zahrady, které využívají obě hotelové kuchyně, se s láskou stará jak zahradnice, tak kuchaři. Najdete je na petrželkových bramborách, kuřecím steaku s čerstvým tymiánem, v mátovém čaji nebo meduňkové citronádě. Čerstvé listy bazalky na rajčatech a jarní cibulky z grilu také stojí za vyzkoušení.
 
Příprava jídel pro vegetariány nebo vegany a snaha vyhovět stravovacím požadavkům hostů Vás mile potěší.
 
Jednou z velmi oblíbených služeb je příprava marinovaných mas, salátů a omáček ke grilování, na které můžete na Brejlov a do Týnce pozvat svoje blízké a sami jim ugrilovat připravené dobroty.
 
Hotel Týnec je obklopený starou krásnou zahradou, která vyzývá ke klidnému trávení volného času. Ať už u voňavé snídaně či večeře ve stínu stromů, nebo odpočinku či relaxačním cvičení je o Vás vždy postaráno.
 
12 pokojů s vlastní koupelnou nabízí výhled na město a řeku nebo do hotelové zahrady. Nově otevřená Šlofíkárna je skvělou možností ubytování pro cyklisty, vodáky, rodiny s dětmi, školy nebo školky. Školící místnosti a taneční sál zvou k tanci, workshopům, divadelním zkouškám, plesům a školením všeho druhu.
 
Báječná kuchyně s cukrářskou výrobou je jen třešničkou na dortu, kterou doplňuje milý personál v obou hotelech, opírající se o služby a znalosti infocentra. Rádi poradí výlety, cyklostezky a zajímavosti z Posázaví, které stojí za to shlédnout.
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO