MIBCON vstoupil do Greensoftu

Společnost MIBCON, jedna z nejvýznamnějších českých poradenských společností v oblasti podnikových řešení postavených na platformě SAP, získala 50% podíl ve společnosti Greensoft s.r.o. Posiluje tak svou skupinu v odvětví výrobních a projektově řízených firem.  

„Obchodní značka Greensoft má na trhu již více než dvacetiletou tradici a specializuje se primárně na implementace SAP ERP řešení. Spojení našich společností umožní nabídnout zákazníkům širší portfolio služeb v oblasti SAP a dalších IT technologií,“ říká Jan Holík, šéf strategie MIBCON a.s.

MIBCON tak nově získává kompetence v odvětví výrobních a projektově řízených firem. Společnost Greensoft pak velkého partnera na trhu IT, a díky tomu může svým zákazníkům ve větší míře nabízet ostatní služby, řešení a technologie z portfolia skupiny MIBCON.

V rámci strategického propojení přebírá mateřská společnost MIBCON kompletně oblast zajišťování podmínek SAP partnerství, tedy i prodej, správu licencí klientů, včetně poskytování podpory.

Ředitelem Greensoftu se stává Jan Vidra, který dlouhá léta působil v MIBCONu na různých pozicích. Jakožto jednatel mateřskou společnost v Greensoftu reprezentuje Antonín Cihlář, vedoucí poradenství MIBCONu. Vedoucím dodávek služeb a implementací Greensoftu bude Vojtěch Bartoš, který ve společnosti působí od roku 2007.

„Díky propojení s Greensoftem budeme moci jakožto skupina MIBCON, tvořená mateřskou společností a dceřinými firmami MIBCON SK, MIBCON NDC, Designeo a Greensoft, nabídnout našim zákazníkům komplexnější portfolio služeb,“ uzavírá Jan Holík.