Kemáda Group s.r.o. - Profesionální sanační služby

Kemáda Group s.r.o. nabízí profesionální sanace budov, včetně odstranění plísní, vlhkosti a asbestu. Naše služby zahrnují dekontaminaci a dezinfekci prostor, zajišťující čisté a bezpečné prostředí. Spolehněte se na naše odborné týmy pro efektivní řešení.

Efektivní sanace budov

Kemáda Group s.r.o. je dynamicky rostoucí společnost, která se specializuje na poskytování širokého spektra profesionálních služeb zaměřených na údržbu a správu různých typů prostor. Naše firma byla založena 11. ledna 2022 a od té doby jsme si vybudovali pevnou pozici na trhu díky našemu důrazu na kvalitu, efektivitu a spokojenost našich klientů.

Sídlo naší společnosti se nachází na adrese Poštovní náměstí 25, 272 01 Kladno. Jsme registrováni u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 361050 a naše identifikační číslo je 14143160. Kemáda Group s.r.o. je společnost s ručením omezeným, což zajišťuje stabilitu a spolehlivost našich služeb.

Jednou z našich klíčových služeb je profesionální sanace budov. Nabízíme komplexní sanační služby pro rezidenční i komerční objekty, které zahrnují odstranění plísní, vlhkosti, asbestu a dalších škodlivých látek. Naše služby zahrnují také dekontaminaci a dezinfekci prostor po haváriích či jiných událostech. Díky našim profesionálním sanačním službám zajistíme, že vaše budovy budou čisté, bezpečné a zdravé k obývání.

Více informací o našich sanačních službách naleznete https://sanace.kemadagroup.cz/

Kemáda Group s.r.o. nabízí také širokou škálu dalších služeb, které zahrnují čištění fotovoltaických panelů, deratizaci, úklidové práce a údržbu zahrad. Naše odborné týmy jsou vybaveny nejmodernější technikou a mají hluboké znalosti a zkušenosti v těchto oblastech, což nám umožňuje poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Každý projekt přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením, abychom splnili specifické požadavky a očekávání našich zákazníků.

Více informací o všech našich službách naleznete na našem hlavním webu.

V Kemáda Group s.r.o. věříme, že kvalitní služby začínají kvalitním týmem. Proto investujeme do neustálého vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců, aby byli vždy připraveni čelit novým výzvám a přinášet inovativní řešení. Naše hodnoty zahrnují profesionalitu, spolehlivost a závazek k udržitelnosti, což se odráží ve všech našich aktivitách.

Díky našemu komplexnímu přístupu k údržbě a správě prostor jsme schopni zajistit, že vaše prostředí bude nejen čisté a bezpečné, ale také esteticky upravené a funkční. Spolupracujeme jak s komerčními subjekty, tak s jednotlivými domácnostmi, a vždy se snažíme přizpůsobit naše služby tak, aby co nejlépe vyhovovaly specifickým potřebám našich klientů.

Kemáda Group s.r.o. je váš spolehlivý partner pro všechny potřeby údržby a správy prostor. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.