Dárkový voucher Dámejídlo.cz, limitovaná edice Kores a soundbar MagniFi Mini pro filmové fajnšmekry

Lepicí tyčinka Kores, kterou zároveň přispějete na podporu dětí z dětských domovů...Pokud se poohlížíte ještě po doplňkových menších dárcích, může děti či blízké potěšit praktický dárek v podobě lepící tyčinky Kores.  

Z každé tyčinky z limitované edice prodané do 28. 2. 2017 putuje navíc 1 Kč na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů a na podporu náhradní rodinné péče ve vzdělávání. Osud dětí, které neměli takové štěstí jako většina z nás, se snaží zvrátit Nadace Terezy Maxové dětem. Právě s touto nadací se znovu spojila společnost Kores Praha a obnovila úspěšný projekt limitované edice lepicích tyčinek Kores. 

Speciální vánoční vouchery z DámeJídlo.cz. Obdarujte blízké, ale i sebe

Nevíte, jak obdarovat své blízké? Co takhle praktickým dárkem, který prochází žaludkem? Řeč je samozřejmě o dobrém jídle. Naše největší online dovážková služba jídla DámeJídlo.cz přichází se speciálními vánočními vouchery, kterými můžete obdarovat své blízké.  Navíc při jejich nákupu dostanete peněžitý dárek i pro sebe. Pokud koupíte voucher v hodnotě 500 Kč, dostanete od DámeJídlo.cz 150 Kč. Při nákupu za 1000 Kč je finanční dárek v hodnotě kreditů na váš účet 300 Kč a při koupi voucheru za 2000 Kč obdržíte 600 Kč.   

Soundbar MagniFi Mini nejen pro filmové fajnšmekry 

Tento dárek zajisté potěší každého fandu kvalitního zvuku či milovníka hudby nebo filmů v pohodlí domova. Soundbar MagniFi Mini společně s útlým bezdrátovým subwooferem je ideální volbou pro doplnění opravdu plného zvuku. I přes své úsporné rozměry dokáže domácímu kinu zajistit doslova pohlcující zvukovou kulisu. Tento nový systém navíc využívá řadu účinných technologií, včetně patentované technologie Voice Adjust, která optimalizuje reprodukci dialogů z hlediska srozumitelnosti, a to bez ohledu na to, kde v místnosti sedíte. Nový soundbar pracuje rovněž s tzv. nočním režimem, ve kterém dochází k potlačení těch nízkých frekvencí, které by mohly rušit sousedy nebo ostatní členy rodiny. Systém je navíc vybaven HDMI a optickým rozhraním a je možné tak snadno a rychle jej připojit k televizi.
K dostání na www.kreatek.cz za 9 575 Kč.