Právě se nacházíte:

Dámské trenky nejen k MDŽ

Oslavte letošní mezinárodní den žen jinak a obdarujte svou drahou polovičkou netradičním spodním prádlem, které určitě ocení. Dámské trenýrky Styx jsou vyráběny ze 100% bavlny a v originálních designech. Navíc je můžete zakoupit i v pánské variantě, takže spolu můžete ladit.

V portofoliu značky Styx  najdete nejen dámské a pánské trenky, ale také dětské trenky, pánské boxerky, slipy, šortky, kraťasy, plavky i ponožky. Výběr produktů je velice široký, samozřejmostí jsou propracované střihy, příjemný materiál a bohaté spektrum barev a vzorů. Značka Styx prezentuje autorské dekory, které jsou všude kolem nás. Na vybraných designech se podílí také čeští návrháři.

Trenýrky a další produkty značky Styx jsou k dostání v kamenných prodejnách Trenýrkárna.cz (i ve vybraných obchodních centrech), na e-shopech Styx-underwear.cz, Trenýrkárna.cz a u dalších prodejců.

Tipy na dámské trenky STYX:

Dámské sportovní trenky STYX

Modrozelené kostkované dámské sportovní trenky s růžovým detailem mají perfektní střih, který nadchne nejen sportovkyně. Přívlastek sportovní mají především díky vytkávané gumě, která nikde netlačí ani neřeže, a malým rozparkům po stranách nohaviček. Kvalitní zpracování a materiál ze 100% bavlny jsou u české značky Styx samozřejmostí. Trenýrky jsou k dostání v originálním balení za 349 Kč a můžete je zakoupit i v pánské variantě, abyste k sobě ladili.

Klasické dámské trenky STYX

Zelené dámské trenýrky s komiksovým vzorem fotbalových míčů s klasickou gumou. Mají komfortní střih a jsou vyrobeny ze 100% bavlny, hodí se tak k odpočinku, spánku, sportu i domácí pohodě. Dámské trenky Styx jsou vyráběny v České republice s láskou a péčí. K dostání jsou v originálním balení za 349 Kč a můžete je zakoupit i v pánské variantě, abyste k sobě ladili.