Dámská jízda v Radotíně: Zábava pro všechny cyklistky, které chtějí ujet na chvíli stresu i rodině

14. 05 2014 | Každá cyklistka si asi svůj vysněný den představuje trochu jinak. Ale sobota 31. 5. 2014 se představám většiny z nich určitě značně přiblíží. V pražském Radotíně se uskuteční totiž již 4. ročník velmi populární akce s názvem Dámská jízda.

„Půjde o událost určenou pouze pro dámy, jejímž vrcholem bude společná cyklistická vyjížďka po předem pečlivě naplánované trase v krásné přírodě Brd. Pořádná jízda to však bude nejen na kole. Dámy čeká nabitý doprovodný program s rautem, módní přehlídkou a masážemi. Budete si moci také vyzkoušet testovací kola prémiových značek Specialized a Trek a to jak horská, tak městská,“ říká Kateřina Princová, z pořadatelské společnosti Ski a Bike Centrum Radotín.
 
Na programu je projížďka, péče o kola i těla a mysl cyklistek
 
Akce vypukne v 10 hodin a účastnice se mohou těšit na welcome drink, servisní depo pro účastnice, mohou si nechat doseřídit zdarma vlastní jízdní kolo či si vyzvednout a nastavit testovací kolo. 
 
Pak je čeká „blok krásy“, kdy se mohou zrelaxovat na sportovních masážích (a to před a po vyjížďkou) u masérky Jitky Strejčkové, nechat se opečovávat v Beauty Salonu Faris Moussilli, kde je odbornice poučí v péči o vlasy v létě i při sportu, na místě si budou moct nechat změnit střih vlasů, navštívit dietní poradenství Lady Noskové či vizážistku a kosmetičku Kateřinu Janováčovou. 
 
Následovat bude společná vyjížďka, kdy si účastnice budou moct vybrat mezi dvěma trasami – jedna povede lesním terénem, druhá pak po klidné rovinaté cestě podél řeky Berounky. Na obou nebude chybět občerstvovací stanice a neustálá péče zaměstnankyň Ski a Bike Centra Radotín.
 
Po zaslouženém sportu bude připraveno chutné občerstvení a hezký den završí tombola o cenné dárky!
 
Co si vzít s sebou? Kromě dobré nálady, o níž jistě nebude nouze, stačí pouze kolo (nebudete-li si půjčovat na místě), cyklistická helma a oblečení.
 
Další informace najdete na http://eshop.kola-radotin.cz/damska-jizda/
 
Registrace (doporučujeme rychle, protože počet míst je omezen!): kolaradotin.cz/prihlaska-dj
 
 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO