Právě se nacházíte:

České dětské boty

Internetový obchod www.ceskedetskeboty.cz nabízí kvalitní certifikovanou dětskou obuv vyrobenou českými firmami v České Republice. V naší nabídce naleznete více jak 700 druhů celoroční, zimní, letní, domácí či trekingové boty od výrobců DPK, Fare, Beďa a Veleta. Obuv u nás nakupujete z pohodlí svého domova za výhodné ceny.

K dispozici jsou veškeré informace, jak správně vybrat boty pro Vaše dítě a v případě, že botičky přeci jen nesedí, poskytujeme výměnu zdarma. Pro zákazníky v oblasti okolí Benešova až po Jesenici  u Prahy Vám České Dětské Boty nabízí unikátní službu „osobní doručení prodejcem“. Pokud si pro doručení zvolíte tuto variantu, prodejce si s Vámi smluví schůzku u Vás doma či na jiném vhodném místě, doveze Vámi zvolenou obuv, přeměří dítěti nožičku, vyzkouší boty, poradí.

Navíc pro stálé zákazníky nabízí náš obchod výhodný bonusový program. Výprava s dětmi za nákupem nových bot bývá velmi náročnou záležitostí pro všechny zúčastněné. Vyberte si botičky ze široké nabídky www.ceskedetskeboty.cz. Ušetříte si nervy i peníze a zaručeně koupíte kvalitní zdravotně vhodnou obuv pro zdravý vývoj Vašich dětí.