Právě se nacházíte:

Benešovské posvícení

Město Benešov a Kulturní informační centrum, příspěvková organizace vás zvou na Benešovské posvícení, které proběhne tento víkend 18. - 20. srpna 2012.  

Posvícenský program bude zahájen v sobotu 18. srpna taneční zábavou na Masarykově náměstí, na které zahraje od 20 do 23 hod. hudební skupina UNISONO.  

V ten samý den ve 22 hod. můžete zhlédnout na parkovišti Pod Brankou posvícenský ohňostroj s názvem„Nebe plné hvězd“. V neděli můžete jít od 9:30 hod. do kostela sv. Mikuláše na Karlově na Mši svatou, v 10:30 vystoupí v ulici Na Karlově pouliční kapela Táborští pouličníci.
 
V 10:45 přijďte se svými dětmi ke zřícenině na Karlově na pohádku Nešťastný šafářův dvoreček, kterou zahraje Divadlo KAPSA Andělská Hora. V 10:37 hod. se můžete také stát svědky významné události, kdy P. Mgr. G. Sikora požehná a posvětí ekovláček. Po pohádce pak vystoupí ještě jednou Táborští pouličníci.
 
Celý program zakončí populární jihočeská dechovka Budvarka, která vystoupí v pondělí 20. srpna od 17:00 hod. na Masarykově náměstí.
 
Během celého posvícení je možné s dětmi navštívit na parkovišti Pod Brankou Lunapark.