Právě se nacházíte:

AUTO VASO s.r.o.

Prodejna AUTO VASO s.r.o. se orientuje na prodej náhradních dílů na osobni,dodávková i nákladní vozidla.Nyní nabízíme náhradní díly jakéhokoliv druhu na všechny značky vozidel.Prodejem autodílů se zabýváme již déle než deset let, máme prodejce s dlouholetou praxí v oboru.Specializujeme se jak na velkoobchodní prodej do autoservisů, tak i na maloobchodní prodej. Zajišťujeme denní rozvoz do autoservisů.Nyní máme akci pro maloobchodní prodej se slevou 20% na zimní sortiment autodílů.

Díky prostoru, kterým tato společnost disponuje se prodej skútrů SYM-dlouholetá výborná zkušenost, rozrostl i o prodej čtyřkolek značek POLARIS, ARCTIC CAT, TGB,ACCESS ,JOURNEYMAN. Nabízíme i prodej na splátky od společnosti ESSOX. Po prodeji zajišťujeme jak záruční tak pozáruční servis strojů.
 
V roce 2010 jsme otevřeli Motoshop v 1.patře prodejny. Můžete zde vybírat ze širokého sortimentu od výrobců REVIT,JAG,ONEAL,KBC,EMERZE,MX Force.
Největším hitem letošní sezóny jsou čtyřkolky TGB Blade, které disponují novým vstřikovacím systémem.Čtyřkolka TGB Blade získala ocenění "čtyřkolka roku 2010a 2011".
 
Veškeré akce naleznete na našich internetových stránkách www.autovaso.cz.